روش ارسال

روش ارسال سفارشات:

ارسال سفارشات در ارور ایران به روش پست پیشتاز انجام می پذیرد. بدیهی است انتخاب ارسال توسط شرکت پست به منزله آگاهی کاربر از شرایط و قوانین آن شرکت تلقی می‌گردد.
لازم به یادآوری است در هنگام تحویل کالا از شرکت‌های پستی ابتدا نسبت به سالم بودن بسته‌ بندی سفارش اطمینان کامل حاصل نموده، سپس رسید دریافت کالا را امضاء نمایید و به منظور سهولت در دریافت سفارش از مامورین پستی کارت شناسایی را همراه خود داشته باشید.

 

مدت زمان تحویل:

زمان ارسال و تحویل سفارش توسط پست پیشتاز 5 الی 7 روز کاری می باشد. (به غیر از برخی از محصولات که زمان ارسالشان در صفحه محصول ذکر شده است)

 

هزینه ارسال:

پست پیشتاز: هزینه ارسال سفارشات زیر 300 هزار تومان به سراسر کشور، توسط پست پیشتاز  15000 تومان می باشد.

 

ارسال رایگان:

ارور ایران از ابتدای فعالیت خود ارسال پستی رایگان را به عنوان یکی از اصلی‌ ترین خدمات به مشتریان در نظر گرفته است. ارسال کلیه سفارشات با مبلغ بالاتر از 300 هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور انجام می‌پذیرد و هیچ گونه هزینه‌ای بابت ارسال کالا دریافت نخواهد شد.

جهت پیگیری سفارشاتی که از طریق پست پیشتار ارسال شده‌اند می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله، از طریق وب‌ سایت سامانه رهگیری مرسولات پستی شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید.