رویه های باز گرداندن کالا

تعویض و بازگشت کالا

اگر درخواست تعویض و یا مرجوع کالا را دارید، ابتدا با بخش خدمات پس از فروش ارور ایران 09010893389  تماس بگیرید.
از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری فرمایید.

لطفا توجه داشته باشید که برچسب زدن، نوشتن توضیحات و یا مخدوش کردن جعبه ی اصلی کالا ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

کالای مرجوعی خود را حتما در جعبه ی پست قرار داده و ارسال نمایید، در غیر این صورت، هرگونه آسیب و یا تغییر شکل احتمالی در کالا، مسئولیتی را متوجه ارور ایران نمی کند و ضمانت کالا از بین خواهد رفت.

حتما فاکتور کالا را با محصول خود ارسال نمایید.

برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است هزینه برگشت کالا جهت تعویض به عهده مشتری و هزینه ارسال مجدد کالا به عهده سایت ارور ایران می باشد.

——————————————————————————————————————————————————————————–

روند رسیدگی به درخواست مشتری پس از دریافت کالا توسط ارور ایران:

کارشناسان خدمات پس از فروش ارور ایران پس از دریافت محصول، آن را بررسی می کنند. در صورتی که از طرف مشتری ایرادی اعلام شده باشد و یا مشتری صرفا درخواست تعویض و یا عودت محصول را داشته باشد، پس از تایید محصول، توسط کارشناسان ارور ایران این امر میسر است.

نکته مهم: پروسه تعویض محصول حدود 2 روز کاری از زمان دریافت محصول به طول می انجامد. لازم به ذکر است که در زمان حراج ممکن است این بازه تا 1 هفته طول بکشد.

نکته مهم: اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض، حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و ارور ایران در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی ندارد و در صورت درخواست مشتری، فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا مطابق فاکتور مشتری را می‌پذیرد. پس از تایید محصول توسط کارشناسان ارور ایران، واریز هزینه 1 الی 2 روز کاری به طول خواهد انجامید.